Współpraca dla architektów

Zapraszamy do współpracy architektów, projektantów wnętrz oraz inwestorów.

 

Od wielu lat współpracujemy z projektantami wspomagając ich naszą wiedzą, doświadczeniem oraz oferując wysokiej jakości produkty w bardzo atrakcyjnych cenach. Dostarczamy symulacje natężeń oświetlenia oraz efektu świetlnego. Większość asortymentu jest dostępna od ręki lub w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia. Dbamy o to aby dostarczane przez nas oświetlenie było nie tylko zgodne z przepisami i wymogami obiektu ale przede wszystkim z oczekiwaniami każdego klienta. Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty. Ponadto w wybranych projektach oferujemy wydłużenie gwarancji, bezpośrednią dostawę oraz zaplecze serwisowe w okresie pogwarancyjnym. 

 

W ciągu ostatnich lat realizowaliśmy projekty dla marek takich jak: R-Gol, Baltona, Adidas, Mercedes, Etno Cafe i wiele innych. Na naszej stronie mogą Państwo również znaleźć stale powiększającą się bazę modeli 3d. Zachęcamy do rejestracji, która umożliwia pobranie modeli oraz na bieżąco informuję o nowościach pojawiających się w naszej ofercie. 

 

Dla architektów, projektantów oraz inwestorów którzy współpracują z nami bezpośrednio lub poprzez swoich klientów przewidujemy specjalne warunki współpracy.

 

Wszystkich zainteresowanych współpracą, prosimy o kontakt mailowy, telefoniczny lub o umówienie spotkania w naszym showroomie w Warszawie, który na powierzchni ponad 600 m2 posiada dużą część oferty oraz miejsce w którym można usiąść ze swoimi klientami i przy kawie omówić projekt.

 

Zapraszamy do współpracy.

 

Showroom Italux, Biuro handlowe, magazyn

Rebusowa 3, 02-292 Warszawa

 

sklep online: www.sklep.italux.pl

email: iTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

tel.: +48 22 815 69 62

 

Otwarte w godzinach:

Pon. – piąt.: 9:00 - 16:00

Sobota: 9:00 - 14:00

Copyright 2016 ITALUX