Aktualności

Nowe modele lamp dostępne w sprzedaży, kolejne nowości wkrótce. Do końca roku czeka nas sporo premier, na bieżąco będzie o nich informować.

Z powodu remanentu firma będzie nieczynna w dniach 2-9.01.2018 r. 

W związku z powyższym ostatnie zamówienia które będą do Państwa wysłane to zamówienia złożone do 26.12.2017 i wyślemy je do Państwa 28.12.2017. Zamówienia złożone po 26.12.2016 będą realizowane od 10.01.2018.

Reklamacje mogą być składane cały czas, natomiast w dniach remanentu 2.01.2017 – 9.01.2018 wysyłki reklamacyjne nie będą realizowane.

Za powstałe z powodu remanentu niedogodności przepraszamy.

Dziś puściliśmy do sprzedaży kolejne nowe produkty, które są już w naszym magazynie, gotowe do wysyłki, wśród nich między innymi piękna seria składająca się z dwóch żyrandoli i kinkietu jako dopełninia. W bardzo modnym matowym złocie - lampy Fiorenzo z pewnością zaprezntują się wspaniale w prawie każdym modnym wnętrzu. Zapraszamy do zapoznania się z nowościami i zaglądania częściej ponieważ już niedlugo udostępnimy kolejne nowości.

Już dostępna w magazynie rodzina produktów Madalyn w trzech kolorach. Piękna i prosta lampa, która doda klasy każdemu wnętrzu.

Rodzina Alan zawiera dwie szklane lampy wiszące w modnych kolorach. Dostępne w wersji mniejszej na trzy źródła światła oraz większej na cztery źródła. Produkt będzie pasował zarówna jako główna lampa w pomieszczeniu jak i lampa akcentowa na przykład nad barkiem lub stołem w jadalni. Produkt już w magazynie.

Wprowadziliśmy 5 nowych typów lamp nowoczesnych bazujących na temacie szklanej kuli. Rodzina lamp zawiera produkty: Dakota, Clavi, Encore. Podobną nowością jest również seria Fixio. Zapraszamy do zapoznania się.

W magazynie mamy już dostępną serię Biaggio - rodzina produktów w stylu nowoczesnym z domieszką stylu retro/vintage. W ramach rodziny duży wybór typów dzięki czemu można skomponować idealny zestaw do prawie każdego pomieszczenia. Zapraszamy do obejrzenia.

W sprzedaży dostępne są rodziny: Baxio, Metamo, Balter oraz Marion. Są to produkty z serii stylizowanych z kolekcji na sezon 2018.

Od 2018-08-24 w ofercie mamy nowe produkty na promocji (dostępne do wyczeprania zapasów) jak również wybrne produkty zyskały nową niższą cenę. Zapraszamy do zajrzenia w nasz zaktualizowy cennik dostępny w strefie partnera aby dokładnie poznać które produkty można zakupić o wiele taniej.

Do naszej oferty dołączyła seria nowoczesnych produktów LED - przeznaczonych do minimalistycznych wnętrz. Wszystkie produkty z nowej serii są dostępne zarówno w barwie: ciepła biel (3000K) jak i chłodna biel (4000K). W nowej serii dostępne są również szynoprzewody. Wśród opraw na szynoprzewody - prawdziwy hit - projektor Void Custom Angle - pozwalający na regulację konta rozsyła światła. W tej serii debiutują również oprawy wpuszczane bezramkowe. Cała seria dostępna pod linkiem: http://www.italux.pl/pl/produkty/italux-2017-selection

Artemide
Luxram
Reccagni
Reluce

Copyright 2016 ITALUX