Oświetlenie pod inwestycje

W naszej ofercie - oprócz produktów o zastosowaniu typowo mieszkalnym - znajdują się produkty o bardziej profesjonalnych parametrach.

Od wielu lat intensywnie rozwijamy nie tylko ofertę ale usługi związane z projektowaniem oświetlenia oraz oświetleniem do zastosowań profesjonalnych.

Posiadamy zespół ludzi przeznaczonych tylko do obsługi inwestycji. Oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie: konsultacji, projektowanie oświetlenia wnętrz, kalkulacji opłacalności wariantów ofert oraz doradztwa w tym zakresie. W portfolio naszej firmy znajdują się realizacje zarówno obiektów typowo profesjonalnych: lokale handlowo-usługowe, centra handlowe, biura oraz siedziby firm, gabinety lekarskie/stomatologiczne, hotele, pensjonaty, lokale gastronomiczne jak i kompleksowe rozwiązania dla osiedli mieszkaniowych. Wybrane realizacje można zobaczyć w zakłdace Realizacje.

Oferta naszych produktów profesjonalnych to szeroki wybór produktów w wielu wariantach kolorystycznych, parametrów oświetleniowych oraz typów opraw. Oferujemy również rozwiązania skrojone specjalnie na życzenie klienta. Współpracujemy z firmami zajmującymi się typowo oświetleniem ewakuacyjno-awaryjnym. Podchodzimy do klienta całościowo, starając się przedstawić ofertę kompleksową a tym samym odciążyć inwestora od problemów związanych z wyżej wymienionymi zagadnieniami.

W celu doprecyzowania oferty prosimy o kontakt pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczególnie zachęcamy do kontaktu architektów oraz projektantów, chętnie podzielimy się wiedzą, zrobimy projekt oświetlenia, podpowiemy jak prawidłowo oświetlić pomieszczenia oraz pomożemy rozwiązać zagadnienia związane z osiągnięciem zamierzonego efektu świetlno-wizualnego. Najlepsze efekty współpracy można osiągnąć rozpoczynając już na wczesnym etapie projektowania dlatego zachęcamy do możliwie wczesnego kontaktu.

Zapraszamy do kontaktu.

Copyright 2016 ITALUX