Aktualności

Z powodu remanentu firma będzie nieczynna w dniach 2-9.01.2018 r. 

W związku z powyższym ostatnie zamówienia które będą do Państwa wysłane to zamówienia złożone do 26.12.2017 i wyślemy je do Państwa 28.12.2017. Zamówienia złożone po 26.12.2016 będą realizowane od 10.01.2018.

Reklamacje mogą być składane cały czas, natomiast w dniach remanentu 2.01.2017 – 9.01.2018 wysyłki reklamacyjne nie będą realizowane.

Za powstałe z powodu remanentu niedogodności przepraszamy.

Najnowsza kolekcja produktów Italux - Oświetlenie Nowoczesne 2017 - już dostępne. Wśród lamp produkty w modnych kolorach: czarny, biały, brązy, z futurystycznym wzornictwem, pasujące do nowoczesnych i klasycznych wnętrz.

Wszystkie produkty są LED'owe - oznacza to 5 lat gwarancji. Lampy można obejrzeć już na stronie głównej w zakładce Oświetlenie Italux: http://www.italux.pl/pl/produkty/oswietlenie-italux

Już dostępna w magazynie rodzina produktów Madalyn w trzech kolorach. Piękna i prosta lampa, która doda klasy każdemu wnętrzu.

Od dziś udostępniamy nowe produkty do zakupu - oświetlenie podszafkowe LED w dwóch wariantach oraz trzech długościach. Dodatkowo dostępne są również akcesoria pozwalające łączyć produkty w bardziej zaawansowane układy.

Link do działu: http://www.italux.pl/pl/produkty/oswietlenie-italux i w filtrze należy wybrać: 'Podszafkowe' oraz 'Akcesoria Podszafkowych'.

Wprowadziliśmy 5 nowych typów lamp nowoczesnych bazujących na temacie szklanej kuli. Rodzina lamp zawiera produkty: Dakota, Clavi, Encore. Podobną nowością jest również seria Fixio. Zapraszamy do zapoznania się.

Od dziś w sprzedazy żarówki LED w stylu Retro. Do wyboru 6 róznych styli o różnych mocach. Zapraszamy do działu: http://italux.pl/pl/produkty/zrodla-swiatla

W sprzedaży dostępne są rodziny: Baxio, Metamo, Balter oraz Marion. Są to produkty z serii stylizowanych z kolekcji na sezon 2018.

Wśród naszych nowości na 2017 znajdują się produkty inspirowane projektami z lat 40-60, kultowymi modelami zaprojektowanymi przez: Arne Jacobsen, Gino Sarfatti, Poul Henningsen, Serge Mouille, Wilhelm Wagenfeld, Greta Grossman, Robert Dudely Best, Verner Panton oraz innych. Zapraszamy do sprawdzenia całej naszej kolekcji ponadczasowych modeli.

Do naszej oferty dołączyła seria nowoczesnych produktów LED - przeznaczonych do minimalistycznych wnętrz. Wszystkie produkty z nowej serii są dostępne zarówno w barwie: ciepła biel (3000K) jak i chłodna biel (4000K). W nowej serii dostępne są również szynoprzewody. Wśród opraw na szynoprzewody - prawdziwy hit - projektor Void Custom Angle - pozwalający na regulację konta rozsyła światła. W tej serii debiutują również oprawy wpuszczane bezramkowe. Cała seria dostępna pod linkiem: http://www.italux.pl/pl/produkty/italux-2017-selection

W ofercie pojawiły się dwie nowe pozycje eksluzywnych lamp wiszących: Saturn oraz Maxis. Juz niedługo kolejne propozycje.

Artemide
Luxram
Reccagni
Reluce

Copyright 2016 ITALUX