logo

 
Oferta     
Nowości
Najnowsze kolekcje, wzory, sample, zapowiedzi. Znajdą tutaj Państwo nasze nowe propozycje, zarówno te, które już znalazły się w sprzedaży jak i te które będziemy mogli pokazać na żywo w najbliższym czasie.
Styl
W tym dziale znajdują się lampy podzielone według stylu w którym zostały zrobione: nowoczesne, stylowe, klasyczne, kryształowe, dekorycjne, metalowe... Jaki charakter ma Twoje wnętrze? Lampę w takim stylu znajdziesz tutaj.
Typ
Oświetlenie posegregowane według funkcji jakie spełnia. W tym dziale znajdują się: kinkiety, lampy wiszące, plafony, lampki nocne, lampy ogrodowe. Duży wybór oświetlenia wszelkiego typu.
Źródła światła
Źródła światła LUXRAM
nowoczesny
La Lampada
Reccagni Angelo
Od 1968 roku, firma produkuje oświetlenie dekoracyjne utrzymane w bardzo stylowej formie. Lampy sa wykonane z najwyzszej jakości materiałów: mosiądz, szkło, kryształ oraz drewno są podstawą ich produkcji. W celu andania ostatecznego szlifu - lampy są ręcznie polerowane.
Promocje
Wyprzedaże, obniżki cen, końcówki serii, doskonałe okazje. Tutaj ląduje oświetlenie, które powoli wycofujemy ze sprzedaży aby zrobić miejsce na nowości. Zapraszamy do polowania na rewelacyjnie tanie oferty!
logo Copyright © 2013 ITALUX | Design go create, Powered by DD5 Italux dane kontaktowe